MYO’Dan Anlamlı Etkinlik

Hitit Üniversitesi İskilip Meslek Yüksekokulu Yönetimi, öğrencileriyle çiğköfte etkinliğinde bir araya geldi.

İskilip Meslek Yüksekokul Yönetimi ve İskilip Belediyesi destekleriyle düzenlenen etkinliğe; İskilip Kaymakamlığına Vekâlet eden Yunus Emre Bozkurtoğlu, Belediye Başkanı Ali Sülük, İlçe Emniyet Müdür Vekili Erol Karasu, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Teğmen Hakan Güven, Okul Yönetimi ve öğrenciler katıldı. 

İskilip Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Abdülkadir Özdemir, “ Öğrencilerimiz ile değişik etkinliklerde bir araya gelerek onların motive olmasını sağlıyoruz. Bugün de öğrencilerimizi yılsonunda güzel anılarla memleketlerine uğurlamak istedik. 

Etkinliğimize katılan Sayın Kaymakamımıza, Sayın Belediye Başkanımıza, Emniyet Müdürümüze, Jandarma Karakol Komutanımıza, davetlilere teşekkür ederim” dedi. 

Başkan Ali Sülük, “ Hitit Üniversitesi İskilip Meslek Yüksekokulu Yönetimi tarafından organize edilen, çiğköfte etkinliğinde öğrencilerimizle bir araya geldik. 

Etkinlik öncesinde İlçemiz Kaymakamlığına vekâlet eden Sayın Yunus Emre Bozkurtoğlu ile beraber öğrencilerimiz ile sohbet ettik. Böyle bir etkinlikte bizleri bir araya toplayan Okul Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Abdülkadir Özdemir’e, Okul Yönetimine ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.HIZLI ERİŞİM

Tercih Dönemi Danışma Hattı!
Tercih İle İlgili Sorunuz mu var?
Birim Yöneticilerimiz İle Görüşün
İskilip MYO
Cesur Yusuf GÖKER
Çevrimiçi