Müdür'ün Mesajı


Sevgili Öğrenciler;

Üniversitemizi ve okulumuzu seçen değerli öğrencilerimiz.! Öncelikle yüksek tahsile bizimle beraber başladığınız için mutlu olduk. Bu tercihinizden dolayı sizlere Üniversitemizin rektörü, öğretim üyeleri ve şahsım adına samimi teşekkürlerimi iletiyorum.


Öncelikle bilmenizi isterim ki; Devletimiz, idarecilerimiz, Üniversitemiz ve MYO da görev yapan bizler sizin huzur ve güven ortamı içinde bir eğitim alarak kendinize, ailenize, milletimize yararlı birey olmanız için azami gayret gösterme kararlılığı içinde olacağız. Sizlerin de bu kararlı duruşumuza karşılık vererek, derslerinize çalışma gayretiniz ilk önceliğiniz olması bizlerin arzusudur.


Okulumuzda bulunduğunuz süre içerisinde karşılaşacağınız her türlü sorunlarda ve ya talep ettiğiniz yardım ve isteklerde kendinizi yalnız hissetmeden aile sıcaklığı içerisinde bizimle birlikte her sorunu mutlu sonla çözeceğimize itimat etmenizi ve derslerinizde yüksek başarı elde etmeniz için daima gerekeni yapacağımızı bildirmek isteriz. Meslek yüksekokulumuzda alacağınız kaliteli eğitim ile mesleğinize sahip olacaksınız. Doğa ve tarih ile bütünleşen ilçemizde mesleğinizin sırlarına sahiplenmeniz için güzel bir ortam bulunmaktadır.


Eğitim hizmeti veren arkadaşlarımız ve tüm personelimiz adına sizlere başarılar, sağlık, esenlik diliyorum. 


Dr. Öğr. Üyesi Abdulkadir ÖZDEMİR

İskilip Meslek Yüksekokulu Müdürü

HIZLI ERİŞİM

Tercih Dönemi Danışma Hattı!
Tercih İle İlgili Sorunuz mu var?
Birim Yöneticilerimiz İle Görüşün
İskilip MYO
Cesur Yusuf GÖKER
Çevrimiçi